Czy potrzebuje Ekahau?

Ekahau o firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania i sprzętu służącego do projektowania, analizowania i monitorowania sieci bezprzewodowych. Firma została założona w 2000 roku i od tego czasu stała się jednym z wiodących producentów narzędzi do analizy i zarządzania sieciami bezprzewodowymi.

Najpopularniejszym produktem jest Ekahau AI PRO, narzędzie służące do projektowania, pomiarów, analizy i optymalizacji sieci Wi-Fi. AI PRO umożliwia projektowanie sieci Wi-Fi w oparciu o rzeczywiste warunki środowiska, analizę jakości sygnału i wykrywanie źródeł zakłóceń. Dodatkowo oprogramowanie wykorzystuje wbudowany Spectrum Analyzer, co pozwala na zapewnienie wydajnej i niezawodnej sieci.

Ile kosztuje Ekahau?

Oprogramowanie Ekahau AI PRO to jednorazowy koszt 5995 USD netto. Do prawidłowego działania oprogramowania i wykorzystania jego wszystkich możliwości należy dokupić hardware Ekahau Sidekick, którego koszt jednorazowy to 4495 USD netto

Wsparcie techniczne produktu, jego aktualizacje oraz dostęp do dodatkowego oprogramowania zapewni Connect Subscription, które obligatoryjnie należy wykupić na okres min. 1 roku.

W ramach Connect Subscription dostępne będzie miedzy innymi oprogramowanie:

  • Mobile Survey to narzędzie, które umożliwia przeprowadzenie pomiarów jakości sygnału Wi-Fi za pomocą smartfonów i tabletów. Mobile Survey działa na systemach operacyjnych iOS i Android i umożliwia szybkie i łatwe przeprowadzenie pomiarów. Użytkownicy mogą uzyskać informacje na temat jakości sygnału Wi-Fi w różnych miejscach i na różnych etapach procesu wdrażania sieci bezprzewodowej.
  • Capture to narzędzie, które pozwala na przechwytywanie ruchu sieciowego 802.11 w czasie rzeczywistym. Capture działa na systemie operacyjnym Windows i jest zintegrowany z Ekahau Sidekick, co umożliwia przechwytywanie ruchu sieciowego w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax. Capture umożliwia również zapisywanie przechwyconych pakietów do plików PCAP, które mogą być analizowane przez inne narzędzia do analizy ruchu sieciowego, takie jak Wireshark. Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat ruchu sieciowego i szybciej zidentyfikować problemy z siecią bezprzewodową.
Ekahau Pricing

Dlaczego Audyt WiFi?

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Ekahau o statusie Reseller. Oprócz dostarczenia sprzętu i oprogramowania, przy każdej dostawie oferujemy podstawowe szkolenie z zakresu uruchomienia sprzętu i oprogramowania, sposobu licencjonowania oraz podstaw działania dodatkowego oprogramowania w ramach Connect Subscription.

Dodatkowo możemy zaoferować Tobie szkolenia Ekahau, zarówno te oficjalne jak i nasze autorskie pozwalające na rozpoczęcie pracy z tym oprogramowaniem. Opis poszczególnych szkoleń wraz z agendą znajdziesz na naszym BLOGu.

Pamiętaj proszę, że wszystkie przedstawione ceny to ceny katalogowe od których naliczane są rabaty.

Kontakt

Potrzebujesz wyceny rozwiązania Ekahau? Skontaktuj się z nami.

pl_PLPolski