WaveTunnel firmy Airvine – potężny, bezpieczny, a jednocześnie prosty system redefiniujący bezprzewodową łączność wewnętrzną.

Sieć WaveTunnel składa się z węzłów WaveTunnel działających w paśmie 60 GHz z prawdziwym działaniem bez linii lokalizacji, zasilanych przez naszą kolekcję modułów oprogramowania VineSuite.

Rozwiązanie opiera się na węzłach brzegowych i węzłach głównych. Pojedynczy węzeł składa się z dwóch radiotelefonów 60 GHz obejmujących całe pasmo od 57 GHz do 71 GHz – zdumiewające 14 GHz widma. Wykorzystując zaawansowany układ sterowania wiązką, pojedynczy węzeł może omijać narożniki, a nawet przebijać się przez większość ścian wewnętrznych.

Elastyczne i odporne opcje wdrażania

Rozwiązanie Airvine WaveTunnel może być wdrożony w następujących topologiach:

Topologia punkt-punkt lub łańcucha

Zainstalowany w konfiguracji odgałęzienia lub topologii punkt-punkt pozwala sieci podążać wzdłuż korytarzy, zaginając się wokół narożników w razie potrzeby.

Topologia pierścienia

Węzły Airvine WaveTunnel mogą działać w konfiguracji pierścienia lub odgałęzienia. Gdy sieć WaveTunnel jest skonfigurowana w konfiguracji pierścieniowej, dane mogą być przesyłane zarówno w kierunku zgodnym, jak i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Jeśli węzeł ulegnie awarii, sąsiednie węzły WaveTunnel ponownie włączą pierścień, aby automatycznie odzyskać i utrzymać ruch w sieci.

Prostota

  • Prosta konfiguracja – urządzenia wymagają minimalnej konfiguracji i można je skonfigurować za pomocą naszego VineManager lub naszej aplikacji mobilnej Airvine Manager.
  • Proste wdrożenie – umieść węzły tam, gdzie są potrzebne, a węzły wyszukają sąsiednie węzły i automatycznie się połączą.
  • Prosta obsługa – AirvineMobile i VineManager oferują łatwy dostęp do elementów sterujących, plików dziennika i nie tylko.
  • Po prostu taniej i szybciej – instalacje są wykonywane przy mniejszej liczbie roboczogodzin i znacznie szybciej niż w przypadku kabli.

Bezpieczeństwo

  • Szyfrowany ruch OTA zabezpiecza przed szpiegowaniem, chroniąc prywatne dane.
  • Pełne tagowanie VLAN umożliwiające segmentację ruchu gości i firmy, a także separację IT i OT.
  • Fizycznie oddzielne, ale równoległe sieci oznaczają, że możesz uruchomić cały ruch IoT w całkowicie odizolowanej sieci.
pl_PLPolski