Airvine jest szybko rozwijającym się innowatorem z Doliny Krzemowej w zakresie inteligentnych szerokopasmowych bezprzewodowych rozwiązań typu backhaul dla przedsiębiorstw.

Airvine opracowała pierwszy w branży wewnętrzny system bezprzewodowy 60 GHz, który przewyższa szybkość i niezawodność istniejącego okablowania przy ułamku czasu i kosztów wdrożenia. Opatentowane innowacje RF zwiększają zasięg i wzmocnienie sygnałów bezprzewodowych, przenikając przez ściany i omijając przeszkody utrudniające transmisję. Coś, co nigdy wcześniej nie było możliwe w paśmie 60 GHz.


The WaveTunnel™ System

Wysokowydajne rozwiązanie łączności o przepustowości multi-gigabit, przy jednocyfrowych opóźnieniach, opiera się na dwóch komponentach: węzłach WaveTunnel™ oraz pakiecie aplikacyjnym VineSuite™.

Wysokowydajne rozwiązanie łączności o przepustowości wielu gigabitów i jednocyfrowych opóźnieniach.

WaveTunnelfirmy Airvine to potężny, bezpieczny, a jednocześnie prosty system na nowo definiujący bezprzewodową sieć wewnętrzną. Sieć WaveTunnel składa się z węzłów WaveTunnel działających w paśmie 60 GHz z, zasilanych przez naszą kolekcję modułów oprogramowania VineSuite używanych do konfiguracji sieci, systemu operacyjnego, na którym działa sieć, oraz możliwości zarządzania i monitorowania sieci.

Prostota

  • Prosta konfiguracja – urządzenia wymagają minimalnej konfiguracji i można je skonfigurować za pomocą naszego VineManager lub naszej aplikacji mobilnej Airvine Manager.
  • Proste wdrożenie – umieść węzły tam, gdzie są potrzebne, a węzły wyszukają sąsiednie węzły i automatycznie się połączą.
  • Prosta obsługa – AirvineMobile i VineManager oferują łatwy dostęp do elementów sterujących, plików dziennika i nie tylko.
  • Po prostu taniej i szybciej – instalacje są wykonywane przy mniejszej liczbie roboczogodzin i jednocześnie znacznie szybciej niż w przypadku kabli.

Bezpieczeństwo

  • Szyfrowany ruch OTA zabezpiecza przed szpiegowaniem, chroniąc prywatne dane.
  • Pełne tagowanie VLAN umożliwiające segmentację ruchu gości i firmy, a także separację IT i IoT.
  • Fizycznie oddzielne, ale równoległe sieci oznaczają, że możesz uruchomić cały ruch IoT w całkowicie odizolowanej sieci.
pl_PLPolski